#2 Jak polecać produkty?

No dobrze. Mam już własny sklep, ale co dalej? Dodałem produkty, ale wciąż nie zarabiam. Jak mam to uczynić?

Jest to bardzo często spotykany dylemat osoby, która jest ‚zielona’ w sprawach związanych z zarabianiem przez Internet. Niemniej jednak przychodzimy z pomocą. Generalnie w tym momencie trzeba przejść do polecania tych koszulek czy innego rodzaju odzieży z własnym oryginalnym nadrukiem.

Bardzo dobrze, jeśli chodzi o polecanie sprawdzają się portal internetowe typu social media. To właśnie w tym miejscu powinno się szukać swojej unikalnej bazy klientów. Jeśli posiadamy tematyczne koszulki na stanie, na przykład z logo jakiegoś zespołu to warto zadbać o to, aby chociażby na fanpage tego zespołu umieścić link do koszulek. Z całą pewnością znajdzie się kilka osób, które zainteresują się linkowanym produktem, a Ty będziesz mógł przy okazji zarobić kilka groszy. Idea Cupsell.pl jest bardzo fajna i to nie ulega wątpliwości, ludzie rejestrują się w tym programie partnerskim, ponieważ chcą zarabiać. Warto polecać w takich miejscach w Internecie, gdzie znajdą się potencjalni odbiorcy zainteresowani tym produktem.

Polecamy blog Koszulkowa Pensja, gdzie można się dowiedzieć, jak zarabiać więcej na cupsell!

Nie zawsze jest to łatwe do wykonania, ale jesteśmy zdania, że za każdą pracę otrzymamy wynagrodzenie prędzej czy później. Im więcej czasu poświęcimy na szukanie takich zakamarków w sieci, tym potencjalnie więcej zarobimy. Nie ma złotego środku na zarabianie na koszulkach, ale statystyki wykazały, że to właśnie za pośrednictwem Facebooka czy Twittera ludzie składają najwięcej zamówień na koszulki z własnym nadrukiem.

Warto więc wykorzystać to narzędzie, ponieważ możliwości są ogromne. Na Facebooku obecnie zarejestrowanych jest kilkanaście milionów Polskich użytkowników, do których można całkiem szybko trafić. Pamiętaj, wystarczy jeden link, aby zawalczyć o szansę szybkiego wzbogacenia się za pośrednictwem Internetu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s