#3 Zarabianie pieniędzy na cupsell.pl

Jak widać, zarabianie pieniędzy drogą internetową właśnie tym sposobem jest bardzo proste i przyjemne. Generalnie najwięcej roboty będziemy mieli na samym początku, ponieważ trzeba będzie dodać koszulki z nadrukami do mini sklepu na platformie cupsell.pl, a potem jest już z górki. W Internecie można przeczytać najróżniejsze opinie, które opisują wyżej wymieniony program partnerski. Część z nich jest negatywnie nastawiona, ponieważ ludzie chcą zarabiać bardzo spore kwoty stosunkowo niewielkim kosztem, ale są też opinie bardzo pozytywne.

Pozytywne posty w sieci generalnie opisują fakt, że Cupsell.pl posiada bardzo ciekawy i interesujący program partnerski szczególnie dla laika, ponieważ nie trzeba się bawić w różne skrypty i wdrożenia, aby móc zarabiać. Wystarczy już tylko umieścić link do swojego sklepu na swoim profilu w social media czy wysłać znajomemu w wiadomości. I na tym się nasza praca kończy. Za tak niewiele jesteśmy w stanie zyskać spore zarobki. Nie ma co ukrywać, że w większości przypadków pierwsze zarobki nie pojawią się tuż po wrzuceniu odnośnika, ale czasami przyjdzie nam poczekać nawet kilka dni zanim pojawi się pierwsza prowizja ze sprzedaży.

Niemniej jednak gra jest warta świeczki, w szczególności wtedy, kiedy jesteśmy już choć trochę znani w Internecie i na przykład, posiadamy własny kanał na YouTube. Nawet niewiele znacząca liczba widzów w tym portalu web 2.0 będzie mogła się przenieść do naszego sklepu, a co za tym idzie – kupić koszulki. Oczywiście nie ma co się łudzić, że od razu 50% widzów kupi takie produkty, ale jeśli Twój kanał ma 100 000 widzów to istnieje bardzo duża szansa co do tego, że chociaż tysiąc czy nawet sto osób kupi koszulki.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest wiele ciekawych programów partnerskich, ale naszym zdaniem to właśnie PP od cupsell.pl zasługuje na szczególne wyróżnienie. Daje on praktycznie nieograniczone możliwości zarobkowe, a zwykłe polecanie koszulek może się przerodzić w spory biznes, który może kiedyś wejść na miejsce etatu. W historii istnienia Cupsell.pl jeszcze się to nie zdarzyło, ale generalnie w sieci można poczytać historie osób, które przestały pracować na etacie i zaczęły zajmować się własnym biznesem, biznesem przez Internet. Takie osoby zarabiają na wielu programach partnerskich, posiadają one swoje strony internetowe, które są w stanie wygenerować dochód niekiedy nawet większy niż średnia krajowa w Polsce.

Nadal się zastanawiasz? Poznaj historie osób, które bały się Programów Partnerskich, a obecnie zarabiają online. Szczegóły już w następnym artykule.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s